Partnerzy

Chcesz zostać Partnerem Konkursu Złota Słuchawka?

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 793 607 121, e-mail: pawel.wielkopolan@smb.pl


Partnerzy Strategiczni

Alfavox jest wiodącym producentem i dostawcą zaawansowanych systemów teleinformatycznych – wielokrotnie docenianych i nagradzanych. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach klasy call/ contact center, video contact center, w tym także wideoczat, Predictive Dialer, skrypterów rozmów, rejestracji rozmów, IVR oraz CRM. Oferta firmy dedykowana jest przedsiębiorstwom i instytucjom z wielu sektorów rynku. Alfavox wspiera obecnie tysiące stanowisk obsługowych firm, zlokalizowanych niemal na całym globie. Każdy z produktów został zaprojektowany z myślą o integracji i wymianie danych z zewnętrznymi systemami.Alfavox to ludzie – zespół zaangażowanych profesjonalistów, specjalistów w swojej dziedzinie.

Kontel

Od 2011 roku KONTEL wraz z producentem Plantronics wspiera konkursy SMB Telemarketer Roku oraz Złota Słuchawka. Od prawie trzydziestu lat pomaga budować contact centra w Polsce, wyposażając telemarketerów w ich narzędzie pracy – słuchawki nagłowne Plantronics, których jest wyłącznym importerem. Kontel w swojej ofercie kładzie duży nacisk na usprawnienie komunikacji między ludźmi, dzięki czemu znajdziemy w niej rozwiązania telefonii VoIP i wideo- i audiokonferencyjne. Firma prowadzi też jedyny autoryzowany przez producenta serwis słuchawek”

Firma Plantronics jest pionierem innowacyjnej komunikacji dźwiękowej, tworzącym rozwiązania, które łączą w sobie lepszą jakość połączeń i redukcję hałasów z bezkonkurencyjnym poziomem usług i produktów. Rozwiązania Plantronics są wykorzystywane przez każdą firmę z rankingu 100 największych przedsiębiorstw magazynu Fortune, a także przez operatorów centrów alarmowych, kontrolerów ruchu lotniczego oraz konsumentów z całego świata. 

Partnerzy 

Specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań, pozwalających na budowanie programów motywacyjnych i lojalnościowych – dedykowanych dla przedsiębiorców, w oparciu o kartę przepłaconą. Naszą misją jest tworzenie i dostarczanie rozwiązań, które wpływają na dobre samopoczucie pracowników oraz zwiększanie wydajności organizacji. Udostępniamy rozwiązania dotychczas dostępne jedynie dla dużych przedsiębiorców – małym i średnim firmom, oparte o grywalizację i konkursy. Nasze działanie opieramy o rozbudowany system grywalizacji i konkursów, dzięki któremu w sposób skuteczny i nowoczesny motywujemy pracowników do efektywniejszej pracy, nagradzając ich naszymi kartami przedpłaconymi.

Wystartowaliśmy w 2015 roku, stale budując zaufanie wśród naszych klientów, dzięki współpracy z jednym największych i najnowocześniejszym polskim bankiem Mbank S.A. oraz firmą Visa specjalizującą się w rozwiązaniach płatniczych na całym świecie. Nasza usługa to skuteczna, wygodna, a przede wszystkim atrakcyjna forma motywowania i nagradzania pracowników. Dostarczamy rozwiązania dopasowane do potrzeb każdego klienta, założonego budżetu oraz celów biznesowych.

UNIQUE ONE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest agencją marketingu zintegrowanego i działa na rynku od 16 lat.  W ramach grupy UNIQUE działa: Agencja marketingu zintegrowanego UNIQUE ONE, a także Agencja interaktywna UNIQUE DIGITAL. Dotychczas agencja UNIQUE ONE pracowała m.in. dla takich firm jak: Ministerstwo Finansów (największa jak dotychczas loteria – Narodowa Loteria Paragonowa), Nestle Polska, Grupa Metro, Polkomtel, Totalizator Sportowy, Lotos Oil, Premio i L’Oreal.

 

Wierzbowski Eversheds Sutherland należy do wiodących kancelarii prawnych na polskim rynku. Istnieje od 1998 roku. Jest członkiem Eversheds Sutherland, jednej z największych sieci prawniczych na świecie, mającej 61 biur w 29 krajach, dzięki czemu może wspierać klientów w realizacji złożonych projektów międzynarodowych. Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne dla biznesu. Obok tradycyjnych obszarów specjalizuje się w prawie nowych technologii i e-commerce. Posiada szczególne doświadczenie w pracy dla sektora TMT. Od lat zajmuje wysokie miejsca w krajowych i międzynarodowych rankingach kancelarii prawnych.