Gala wręczenia nagród Złota Słuchawka i Telemarketer Roku 2017

Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB po raz dziewiąty zorganizowało konkurs Telemarketer Roku, dla konsultantów telefonicznych oraz konkurs Złota Słuchawka, nagradzający najlepsze projekty realizowane w call i contact center. Uroczysta Gala wręczenia nagród odbyła się 25 maja w warszawskim Teatrze Capitol.

Gala konkursów Telemarketer Roku i Złota Słuchawka to jedno z najważniejszych spotkań branży call i contact center. W tym roku wydarzenie zgromadziło ponad 200 zaproszonych gości związanych z rynkiem cc. Ceremonię wręczenia nagród poprowadził Grzegorz Tomaszewski, który przygotował specjalny quiz dla publiczności. Nagrody mieli zaszczyt wręczyć Przewodniczący Jury konkursów, Adam Pluciński – Przewodniczący Jury konkursu Telemarketer Roku 2017 oraz Michał Karzel – Przewodniczący Jury konkursu Złota Słuchawka. Oprócz statuetek zwycięzcy otrzymywali również nagrody rzeczowe ufundowane przez Partnerów – sprzęt audio od firmy Kontel i Plantronics oraz karty przedpłacone od firmy Flexicard. Ceremonia wręczenia nagród była pełna wzruszeń, łez szczęścia i wspaniałych przemówień laureatów konkursów. Emocje, jakimi dzielili się zwycięzcy, pokazują jak ważną rolę odrywają te dwa branżowe konkursy. Po rozdaniu nagród odbył się koktajl, na którym rozstrzygnięto plebiscyt na „Przebój Call i Contact Center”. Została nim piosenka „Telefony” zespołu Republika.

Przedstawiamy zwycięzców  konkursu Złota Słuchawka w poszczególnych kategoriach:

Komunikacja z klientem – projekty cc:

Złota Słuchawka dla mBank S.A za projekt Obsługa w Polskim Języku Migowym (PJM) w kanale wideo przez Eksperta online

Wyróżnienie dla PZU S.A. za projekt Obsługa dla dedykowanego segmentu klienta Premium – przez zespół WIR

Doskonalenie organizacji – wewnętrzne projekty cc:

Złota Słuchawka dla PZU S.A. za projekt Transformator – program rozwojowy dla liderów

Wyróżnienie dla Vivus Finance Sp. z o.o. za projekt We care

Razem – projekty z wykorzystaniem outsourcing cc. :

Jury nie przyznało nagrody

Jury konkursu Złota Słuchawka 2017

Publiczność w oczekiwaniu na rozpoczęcie ceremonii wręczenia nagródPrzewodniczący Jury Adam Pluciński wraz z Członkiem Zarządu Kontel – Andrzejem Wiśniewskim

Wyróżnienie dla Vivus Finance w kategorii Doskonalenie organizacji – wewnętrzne projekty cc odbierała Agnieszka Dobosz